Tangerine Sorbet (Paradise Seeds) Feminized
Tangerine Sorbet is een uitstekende allrounder: robuust, snelbloeiend en met veel THC (24%). Dankzij een gezonde mix van Wappa en Thin Mint GSC genen doorloopt deze hybride moeiteloos de groei en bloei en beloont ze kwekers met tot wel 650 g/m². Bovendien beschikt ze over een iconische mix van zoete en pittige smaken voor een ervaring die doet denken aan old school Skunk.
Koop 3 stuks | 5% Korting |
Koop 5 stuks | 10% Korting |
Koop 10 stuks | 15% Korting |
Tangerine Sorbet - Paradise Seeds: een echte alleskunner
Heb je weinig tijd, maar zoek je een uitstekende allrounder met indrukwekkende opbrengsten? Dan is Tangerine Sorbet van Paradise Seeds de juiste keuze. Deze krachtige mix van Wappa en Thin Mint GSC levert een aanzienlijke oogst op na slechts 8 weken bloei. Bovendien hebben de toppen een rijk terpenen profiel met veel invloeden van Skunk, en 24% THC!
Om van die iconische Skunk smaak te genieten, moet je ervoor zorgen dat de planten succesvol de oogst bereiken. Gelukkig maakt Tangerine Sorbet de ervaring een fluitje van een cent, zelfs voor beginnende kwekers. De planten zijn compact (ongeveer 100 cm), hebben een korte bloei (60-65 dagen) en produceren enorme oogsten, zowel binnen als buiten. Binnen kun je tot wel 650 g/m² verwachten, terwijl je buiten in oktober een indrukwekkende 1000 g/plant kunt binnenhalen. Ongeacht waar je haar kweekt, de paarsrode toppen zitten vol met hars en glinsteren in het licht.
Het zou zonde zijn als het daarbij zou blijven, maar dat is simpelweg niet het geval. Elke trek van Tangerine Sorbet is een meesterlijke mix van zoetheid en kruiden waar je moeilijk vanaf kunt blijven. Ze combineert haar skunky aroma met boosts van energie en creativiteit. Met 24% THC kunnen beginners het beter rustig aan doen om niet overweldigd te raken. Bij matig gebruik kan Tangerine Sorbet de geest stimuleren en tegelijkertijd het lichaam heerlijk ontspannen. Bij een hogere dosering kun je echter de munchies verwachten!
Merk | Paradise Seeds |
---|---|
Ouders | Wappa x Thin Mint GSC |
Genetica | 60% Indica / 40% Sativa |
Bloei soort | Fotoperiode |
Bloeitijd | 8-9 weken |
THC | 24% |
CBD | 0-1% |
Hoogte (Indoor) | 100cm |
Opbrengst Indoor | Tot 650g/m² |
Opbrengst Outdoor | Tot 1000g/plant |
Sekse | Feminized |
Aanvullende informatie over dit product:
Houd er rekening mee dat als je land niet op onze algemene verzendlijst staat, we er geen artikelen van onze website naar kunnen verzenden. Bekijk hier de lijst voor meer informatie: Bestellen & Verzenden